کلاس آنلاین PTE

آزمون PTE مخفف عبارت Pearson Test of English   است. پی تی ای یکی از آزمون های معتبر زبان انگلیسی مانند آیلتس و تافل در دنیا می باشد و اعتبار جهانی دارد. این آزمون به دو صورت General و Academic توسط سازمان پیرسون Pearson ، برگزار می شود که تنها آزمون آکادمیک پی تی ای مورد قبول اداره مهاجرت و دانشگاه های کشور استرالیا می باشد.

این آزمون همانند سایر آزمون های زبان چهار بخش اصلی رایتینگ، اسپیکینگ، ریدیدینگ و لیسنینگ می باشد. 20 تسک مختلف داشته و در مدت تقریبا ۳ ساعت به صورت آنلاین در یکی از مراکز برگزاری مورد تایید سازمان پیرسون و با زمان استراحت ۱۰ دقیقه ای در یک نوبت صورت می پذیرد. این آزمون مزایایی نسبت به آزمون های IELTS و TOEFL دارد که باعث شده در سال های اخیر مورد توجه علاقه مندان به مهاجرت و یا ادامه تحصیل به کشور استرالیا قرار بگیرد.

آزمون PTE به طور کلی از ۳ بخش تشکیل شده است :

  • مهارت هایSpeaking & Writing  به طور همزمان و در قالب یک مرحله
  • مهارتReading
  • مهارتListening

در آزمون PTE  بیست فرمت و ساختار متفاوت سوال وجود دارد که شامل سوالات چند گزینه ای ، نگارش مقاله و تفسیر اطلاعات و ... هستند.

آزمون PTE آکادمیک، زبان انگلیسی را در گستره زندگی واقعی و زبان دانشگاهی مورد ارزیابی قرار می دهد. بنابراین شما گلچینی از سخنرانی ها گوش می دهید و با گراف ها و چارت ها مواجه خواهید شد.

در این آزمون شما دامنه متفاوتی از لهجه ها از بریتانیایی و امریکایی گرفته تا افراد غیر بومی و غیر انگلیسی زبان را خواهید شنید. بنابراین از این طریق شما در معرض انواع لهجه هایی که در زندگی روزمره با آنها رو به رو خواهید شد قرار می گیرید.

شما برای این که بتوانید مهارت های لازم به پاسخگویی انواع سوالات آزمون PTE را کسب کنید بهتر است از دوره های آموزشی استفاده کنید. اگر فرصت کافی و شرایط لازم برای شرکت در کلاس های حضوری را ندارید می توانید از آموزش های آنلاین زبان نگار استفاده کنید.

 

 

آموزش آنلاین آزمون PTE در موسسه زبان های خارجی زبان نگار :

درجهت حفظ رسالت موسسه مبنی بر آموزش زبان به هموطنان عزیز در سراسر کشور تصمیم گرفته شد تا همه عزیزان در کشور امکان استفاده از آموزش را داشته باشند و افراد پایتخت نشین هم با توجه به مشغله کاری شان گاها نمی توانند از کلاسهای حضوری استفاده کنند و یا با گذراندن چند ترم موفق به اتمام آموزش شان نمی شوند . حال شما می توانید با شرکت در کلاس های آنلاین موسسه زبان نگار هر زبانی را که می خواهید آموزش ببینید.

دوره های آموزش آنلاین کلیه زبانها، با تلاش گروه کارشناسان زبان  و متخصصان IT زبان نگار شکل گرفته است.

سامانه آموزش آنلاین زبان موسسه زبان های خارجی زبان نگار از کامل ‌ترین و پیشرفته ‌ترین نرم افزار های موجود در ایران بوده که توسط متخصصان IT موسسه برای آموزش‌ آنلاین زبان بهینه سازی شده است، به طوری که زبان آموزان مانند کلاس‌های حضوری بتوانند آموزش‌های موثر و مفید ببینند.

این نرم افزار به صورت کاملا اختصاصی برای آموزش های زبان تهیه و تنظیم شده است. در این نرم افزار دانش آموزان تصویر و صدای استاد را همزمان دارند و زبان آموزان به راحتی می توانند در مباحث کلاس حضور داشته باشند و مکالمه آنها به سرعت ارتقا یابد. همچنین تخت وایت برد مجازی استاد در اختیار همگان قرار دارد. برای ثبت نام آنلاین در دوره آموزش آنلاین آزمون  PTE بر روی لینک زیر کلیک کنید :

 

آموزش آنلاین آزمون های بین الملل

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای آموزش آنلاین آزمون PTE را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

دیگر شماره های مرکز زبان نگار:

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲