کلاس تخصصی GRE

 

مرکز تافل زبان نگار مجری رسمی برگزاری آزمونهای تافل و جی آر ای در ایران

زیر نظر سازمان سنجش کشور

 

آزمون GRE چیست ؟

 

آزمون GRE که اختصار عبارت Graduate Record Examination می باشد، توسط ETS  ایجاد شده است. آزمون GRE توسط هزاران دانشگاه و مدارس کسب‌ و کار برای تصمیم‌گیری در مورد پذیرش و هزینه تحصیلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. بسیاری از فارغ‌التحصیلان نیازمند نمرات آزمون GRE برای تکمیل رزومه خود هستند.

 آزمونGRE ، یک آزمون پذیرش در سطح فارغ‌التحصیلی است که توسط بسیاری از دانشگاه ها و مدارس کسب و کار مورد استفاده قرار می‌گیرد. این آزمون یک معیار مشترک برای دانشگاه ها فراهم می‌کند تا همه ی متقاضیان را که از سراسر دنیا می‌آیند و قطعا طیف مختلفی از تجربه علمی و حرفه‌ای دارند را به آسانی مقایسه کند.

نمره آزمون GRE بخش مهمی از  اپلای تحصیلات تکمیلی شماست، اما قطعا تنها بخش آن نیست. دانشگاه ها بسیاری از عوامل دیگر از جمله مدرک تحصیلی، کار و سوابق تحقیقاتی، بیانیه شخصی و مصاحبه را در نظر می‌گیرند. برخی نیز نمرات آزمون GRE را مورد توجه قرار دهند.

  • این آزمون از سه قسمت تشکیل شده است :
  • Verbal: بخش Verbal استدلال شفاهی و دامنه لغات را تست می‌کند.
  • Quantitative: در بخش Quantitative مفاهیم پایه در ریاضیات، جبر و هندسه مورد سوال قرار می گیرد.
  • Analytical Writing: بخش Analytical Writing مهارت‌های نوشتاری و تحلیلی شما را به چالش می کشد.

آزمون GRE

آزمون GRE

 

 

 معرفی دوره ها :

 دوره عمومی

  • دوره تخصصی
  •  

   معرفی دوره عمومی 

موسسه زبان نگار برگزار کننده آزمون های رسمی تافل و جی آر ای در ایران می باشد. این موسسه دوره های تخصصی برگزار می کند که زبان آموزان را برای آزمون تافل و جی آر ای آماده می کند. دوره ها و خدمات تخصصی موسسه زبان های خارجی زبان نگار، موفقیت شما را در این آزمون تضمین می کند. در زبان نگار برای هرفرد با توجه به نمره تافل و جی آر ای مورد نظر، سطح فعلی و نتیجه مشاوره، برنامه ریزی تخصصی انجام میشود. منابع و سیستم آموزشی زبان نگار از ابتدای این دوره در راستای تقویت زبان انگلیسی بطور کلی و همچنین پیش نیاز دوره ی تخصصی جی آر ای می باشد.

 

   دوره زبان عمومی  ویژه چه کسانی است ؟

این دوره از دوره های تخصصی جی آر ای برای افراد مبتدی برنامه ریزی شده است. گذراندن این دوره برای افرادی که سالها از یادگیری زبان فاصله گرفته اند اجباری است. سایر افرادی که قبلا کلاس زبان رفته اند باید تعیین سطح شوند.

    طول دوره عمومی چقدر است؟و پیش نیاز دوره زبان عمومی چیست ؟

دوره عمومی بطور معمول بصورت ۴ سطح (Touchstone 1-4) برگزار می شود. طول این دوره با توجه به فشردگی کلاس ها متغیر می باشد و به صورت گروهی برگزار می شود. هدف اصلی این دوره آشنا کردن زبان آموزان با زبان انگلیسی به صورت پایه ای (General English) و پیشرفته (Academic English) در قالب کلاس های مکالمه محور است.

چنانچه قصد شرکت در آزمون های بین المللی را ندارید نیز، برنامه ی مدون، منابع جذاب مکالمه محور و اساتید مجرب و حرفه ای این دوره برای تمامی زبان آموزان توصیه میشود.

این دوره ویژه افراد مبتدی می باشد و شرکت در این دوره به هیچ پیش زمینه ای نیاز ندارد. شما در هر سطحی از زبان انگلیسی که باشید می توانید در دوره زبان عمومی شرکت کنید. موسسه زبان نگار همراه شما خواهد بود تا سطح زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید و به زبان انگلیسی مسلط شوید.

    دوره زبان عمومی ویژه چه رده سنی می باشد؟

شرکت در این دوره محدودیت سنی ندارد و ویژه ی همه ی گروه های سنی می باشد.

 

     نحوه برگزاری دوره های تخصصی GRE:

  • فوق فشرده(در۲۴جلسه۹۰دقیقه ای )
  • دوره های خصوصی

 

 دوره تخصصی GRE ویژه چه کسانی است ؟

این دوره ها برای تدریس تکنیک های تخصصی GRE برنامه ریزی شده است. توانایی هایی که در طی پروسه آزمون به آن نیاز است.

  پیش نیاز دوره تخصصی GRE چیست ؟

افراد با سطح  Intermediate وارد دوره تخصصی  Advance می شوند برای هرفرد باتوجه به نمره مورد نیازش دوره عمومی در نظر گرفته می شود.

طول دوره تخصصی  GREچقدر است؟

این دوره در۲ کلاس آموزشی تشکیل می شود که دو مهارت Verbal و Analytical Writing در آن به شکل کاملا حرفه ای و تخصصی و کاربردی اموزش داده میشود.

در کلاس ۱ (GRE1) :مهارت لغات (Verbal) آزمون GRE، به همراه منابع کمک آموزشی جامع مهارت محور و به منظور تقویت دامنه لغات تخصصی ارائه می شود.

در کلاس ۲ (GRE 2) مهارت نوشتاری (Analytical Writing) آزمون GRE به همراه منابع کمک آموزشی جامع مهارت محور و به منظور تقویت دامنه لغات تخصصی ارائه می شود.

دوره GRE ویژه چه رده سنی می باشد؟

شرکت در این ویژه ی همه ی گروه های سنی می باشد که نیاز به نتیجه آزمون بین المللیGRE  دارند.

پرداخت آنلاین دوره تخصصی 

 

 

پرداخت آنلاین

 

 

شهریه

 

 

تعداد جلسات

 

 

نام دوره ترم

پرداخت آنلاین ۱۴۴۰۰۰۰ ۲۴ GRE1

 

 

پرداخت آنلاین ۱۴۴۰۰۰۰ ۲۴

GRE2

 

آیا می‌خواهید بهترین راه برای موفقیت در آزمون GRE را بدانید؟ در این راهنما، ما شما را با اصول ابتدایی آماده‌سازی جهت آزمون GRE آشنا خواهیم کرد.

مهم نیست که از چه روشی برای آمادگی آزمون GRE استفاده می‌کنید، برخی اصول اساسی برای طراحی و اجرای هر برنامه ای  وجود دارد .در این مطلب به پنج نکته اساسی برای کمک به  شما جهت برنامه‌ریزی و موفقیت در آزمون اشاره خواهیم کرد.