کلاس تافل

 

ثبت نام آنلاین کلاس تافل

آزمون تافل یکی از آزمون های معتبر زبان انگلیسی در سراسر جهان می باشد که جهت اثبات مهارت های زبان انگلیسی کاربرد دارد. این آزمون جهت اهداف تحصیلی و شغلی و مهاجرت و ... کاربرد دارد  و افراد باید موفق به دریافت این مدرک شوند تا بتوانند به اهداف خود برسند. آموزش تافل نیازمند حضور در کلاس های آموزشی و بهره مندی از اساتید می باشد. هزینه کلاس تافل از مواردی می باشد که زبان آموزان برای انتخاب کلاس مناسب به آن توجه می کنند. در این مطلب به عوامل موثر بر هزینه کلاس تافل در بهترین آموزشگاه زبان تهران خواهیم پرداخت ؛ با ما همراه باشید.

 

 

عنوان دوره  سطح دوره هزینه (تومان) لینک ثبت نام آنلاین دوره تافل
دوره تخصصی فشرده TOEFL-WRITING TOEFL-WRITING 600,000 ثبت نام آنلاین
دوره تخصصی فشرده TOEFL-SPEAKING TOEFL-SPEAKING 600,000 ثبت نام آنلاین
دوره تخصصی فشرده TOEFL-READING TOEFL-READING 600,000 ثبت نام آنلاین
دوره تخصصی فشرده TOEFL-LISTENING TOEFL-LISTENING 600,000 ثبت نام آنلاین

 

 

هزینه کلاس تافل در موسسه زبان نگار

زبان نگار، مأموريت خود را ارائه و گسترش دوره های آموزشی کلیه زبان های زنده دنیا برای گروه های سنی مختلف، توليد و انتشار مواد آموزشی، برگزاری آزمون های بين المللی، طراحی و اجرای دوره های تربيت مدرس، ارائه خدمات آموزشی به سازمان ها و مراكز خصوصی و دولتی مبتنی بر استانداردهای روز دنيا و متناسب با نيازهای جامعه تعريف می نمايد.

آموزشگاه زبان نگار با ۱۶ سال سابقه فعالیت در مرکز تهران سعی بر آن کرده تا با فراهم کردن متد و روش مناسب و اساتید با تجربه و کادری مجرب محیطی کاملا متناسب برای آموزش تافل در کوتاه ترین زمان موثرترین راه را فراهم کند. تعامل موثر بین مدیر آموزش و دبیران در این مجموعه همواره موجب شده تا از یک طرف مشکلات احتمالی به طور موثر حل شده و از سوی دیگر از روش جدید و بالقوه برای سیستم آموزشی استفاده شود و تمامی این تلاش ها باعث فراهم ساختن تجربه آموزشی بی نظیر و فراموش نشدنی برای زبان آموزان بوده است . همچنین از اهداف این موسسه آماده سازی آموزش های با کیفیت با هزینه کلاس تافل مناسب می باشد تا زبان آموزان بتوانند از این کلاس ها بهره مند شوند.

هزینه کلاس تافل 

 

مرتبط بخوانید :تافل آکادمی معتبر در تهران : زبان نگار

 

دوره های آمادگی آزمون تافل iBT در موسسه زبان نگار به نحوی برگزار می گردد که با جدیدترین تکنیک های معتبر تست زنی در هر چهار مهارت در کوتاه ترین زمان فرد را برای ازمون و نمره دلخواهش اماده می کند.

هزینه کلاس تافل

 

دوره آمادگی زبان نگار برای آزمون تافل iBT در سطح های TOEFL ROOKIE ، TOEFL PRO، TOEFL MASTER ، TOEFL EXPERT و کارگاههای  TOEFL EXPERT تشکیل می شود. افراد مبتدی از دوره های TOEFL ROOKIE شروع می کنند .

افرادی که مبتدی هستند متقاضی نمره تافل تاصد هستند می بایستی دوره های TOEFL ROOKIE و TOEFL PRO را بگذرانند. سپس وارد دوره های TOEFL MASTER شوند.افرادی که درسطح INTERMEDIATE هستند و نمره بالای ۱۰۰ می خواهند می بایستی دوره های TOEFL EXPERT را حتما بگذرانند.

 

مرتبط بخوانید: کلاس تافل در انقلاب : بهترین آموزشگاه زبان

 

 

هزینه کلاس تافل

 

هزینه کلاس تافل در موسسه زبان های خارجی زبان نگار در جدول ذکر شده است. همچنین لینک ثبت نام آنلاین نیز ذکر شده است که می توانید به صورت آنلاین اقدام به ثبت نام نمایید.

 

مرتبط بخوانید: بهترین راهکار برای آموزش پیشرفته تافل

 

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای اطلاع از هزینه کلاس تافل را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

دیگر شماره های مرکز زبان نگار:

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲