آموزش آنلاین تافل

 

مزایای آموزش آنلاین تافل

مهمترین مزیت آموزش آنلاین این است که همه افراد در هر جایی از کشور که قرار داشته باشند می توانند به دوره آموزش تافل دسترسی داشته باشند. همچنین این روش باعث می شود که زمانی برای مراجعه به محل آموزشگاه صرف نشود. در شهرهای بزرگی مانند تهران زبان آموزان باید زمان زیادی را برای مراجعه آموزشگاه اختصاص دهند و گاهی ممکن است با ترافیک نیز مواجه شوند که این مدت را طولانی تر می کند.
با آموزش آنلاین می توانید در منزل خودتان در جلسات کلاسی شرکت کنید. همچنین فایل کلاس ها در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید در زمان دلخواه درس را مرور کنید.
هزینه کلاس های آنلاین کم تر از کلاس های حضوری می باشد بنابراین می توانید در هزینه نیز صرفه جویی کنید.
از دیگر مزیت های کلاس های آنلاین می توان به این مورد اشاره کرد که می توانید زمان کلاس را به دلخواه انتخاب کنید.
تعداد جلسات و شرایط ثبت نام کلاسهای گروهی آنلاین تافل :

عنوان دوره

تعداد جلسات - 3الی 5 نفر

شهریه

لینک ثبت نام

WRITING

8

480000

ثبت نام آنلاین

SPEAKING

8

480000

ثبت نام آنلاین

LISTENING

8

480000

ثبت نام آنلاین

READING

8

480000

ثبت نام آنلاین

 

تعداد جلسات و شرایط ثبت نام کلاسهای خصوصی آنلاین تافل :

عنوان دوره

تعدادجلسات

شهریه

لینک ثبت نام

WRITING

8

14400000

ثبت نام آنلاین

SPEAKING

8

14400000

ثبت نام آنلاین

LISTENING

8

14400000

ثبت نام آنلاین

READING

8

14400000

ثبت نام آنلاین

 

پس از ارسال رسید در کلاسهای خصوصی طی 24 ساعت کلاس شما هماهنگ میشود.

آزمون تافل:

یکی از آزمون های بین المللی زبان انگلیسی می باشد که در سراسر جهان پذیرفته شده است. این آزمون جهت اهداف تحصیلی، شغلی، مهاجرت و … کاربرد دارد و افراد باید موفق به دریافت این مدرک شوند تا بتوانند به اهداف خود برسند. بیش از ۹۰۰۰ موسسه در ۱۳۰ کشور مختلف از جمله ۱۰۰ دانشگاه برتر آمریکا مدرک تافل را قبول دارند. آزمون تافل بیشتر از سایر آزمون های زبان پذیرفته شده و قابل اعتماد تر است. اگر موفق به دریافت مدرک تافل شوید می توانید در بهترین دانشگاه های دنیا ادامه تحصیل دهید. همچنین این مدرک یکی از معیارهای مهم در امر استخدام به شمار می آید.

آزمون تافل مهارت های زبان انگلیسی شما را در چهار بخش رایتینگ، لیسنینگ؛ اسپیکینگ، ریدینگ مورد بررسی قرار می دهد. شما باید تسلط کافی بر زبان انگلیسی، به ویژه زبان انگلیسی آکادمیک داشته باشید. علاوه بر این برای موفقیت در این آزمون باید با ساختار آن آشنایی داشته و توانایی پاسخگویی به انواع سوالات را داشته باشید.

روش های مختلفی وجود دارد که با کمک آن می توانید خود را برای آزمون تافل آماده کنید. هر یک از این روش ها مزایای خاص خود را دارد که می توانید بر اساس شرایط خود از آن ها استفاده کنید. یکی از این روش ها آموزش آنلاین می باشد. همانطور که می دانید جلسات این نوع آموزش با استفاده از اینترنت و به صورت مجازی برگزار می شود. در ادامه به مزایای این روش خواهیم پرداخت.


برگزاری آموزش آنلاین تافل در موسسه زبان های خارجی زبان نگار :

درجهت حفظ رسالت موسسه مبنی بر آموزش زبان به هموطنان عزیز در سراسر کشور تصمیم گرفته شد تا همه عزیزان در کشور امکان استفاده از آموزش را داشته باشند و افراد پایتخت نشین هم با توجه به مشغله کاری شان گاها نمی توانند از کلاسهای حضوری استفاده کنند و یا با گذراندن چند ترم موفق به اتمام آموزش شان نمی شوند . حال شما می توانید با شرکت در کلاس های آنلاین موسسه زبان نگار هر زبانی را که می خواهید آموزش ببینید.

دوره های آموزش آنلاین کلیه زبانها، با تلاش گروه کارشناسان زبان  و متخصصان IT زبان نگار شکل گرفته است.

سامانه آموزش آنلاین زبان انگلیسی زبان نگار  از کامل‌ترین و پیشرفته‌ترین نرم افزارهای موجود در ایران بوده که توسط متخصصان IT موسسه برای آموزش‌ آنلاین زبان انگلیسی بهینه سازی شده است، به طوری که زبان آموزان مانند کلاس‌های حضوری بتوانند آموزش‌های موثر و مفید ببینند.

این نرم افزار به صورت کاملا اختصاصی برای آموزش های زبان تهیه و تنظیم شده است. در این نرم افزار دانش آموزان تصویر و صدای استاد را همزمان دارند و زبان آموزان به راحتی می توانند در مباحث کلاس حضور داشته باشند و مکالمه آنها به سرعت ارتقا یابد. همچنین تخت وایت برد مجازی استاد در اختیار همگان قرار دارد. برای اطلاعات بیشتردر مورد کلاسهای آنلاین انگلیسی و سایر زبانها  می توانید بر روی لینک زیرکلیک کنید:

کلاس آنلاین زبان

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای آموزش آنلاین تافل را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

دیگر شماره های مرکز زبان نگار:

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲