قوانین و مقررات آزمون GRE

 
اگردرزبان نگار آزمون دارید لطفا بخوانید:

 

1 .حتماً یک ساعت قبل از شروع آزمون در مرکز حاضر باشید، سایت آزمون راساً سر زمان مذکور در وب سایت ETS بسته خواهد شد. از پذیرفتن متاخرین به آزمون معذوریم.
2.دست کم دو مدرک شناسایی معتبر، تاریخ دار و به روز (مدارک مورد تایید: پاسپورت، کارت ملی با عکس جدید، گواهینامه) به همراه داشته باشید، توجه داشته باشید در صورت عدم ارائه کارت شناسایی معتبر از حضور شما در جلسه آزمون جلوگیری می شود.
 3. شما مجاز به خوردن، آشامیدن در اتاق آزمون نیستید و فضای مناسب برای این کار در اتاق انتظار برای شما تدارک دیده شده است.
4.هر گونه وسایل الکترونیکی مانند موبایل، تبلت، لپ تاپ و ... غیر مجاز بوده و دانشجویان موظف هستند تمامی این وسایل را قبل از آزمون در کمد های خود قرار دهند، لازم به ذکر است دسترسی به آنها در حین استراحت نیز خلاف مقررات آزمون است.
 5. حتما به توضیحات قبل از آزمون با دقت گوش کنید.
 6.برگه Confidentially Statement  باید قبل از آزمون پر شده باشد. Audio Capture Scriptبا دقت تمرین شوند زیرا روند فرآیند Admission  شما وابسته به این دو هستند، توضیحات بیشتر را قبل از آزمون از معاون اجرایی بخواهید.
7.در قسمت انتهايي آزمون، داوطلب مي‌تواند نتيجه آزمون را ارسال و يا از ارسال آن صرفه نظر نمايد. خواهشمند است به دستورالعمل هاي انتهايي آزمون توجه دقيق نماييد. زيرا در صورت انتخاب No  براي عدم ارسال نتيجه، آزمون شما منتفي اعلام شده و پاسخي از سوي ETS  براي آن در نظر گرفته نمي‌شود.

 

8.  درهنگام ورود تمامی وسایل خود را در لاکرهای تعیین شده در اتاق انتظار گذاشته و توجه داشته باشید تا انتهای زمان آزمون به آنها دسترسی نخواهید داشت.

9.  مرکز تافل زبان نگار صرفا برگزار کننده آزمون بوده و در موارد صدور مدرک و غیره هیچ مسئولیتی ندارد.

10.حتما کد دانشگاه را همراه خود داشته باشید.

جهت مشاهده قوانین و مقررات آزمونهای ETS درسایت ETS.ORG لطفا کلیک کنید.