دپارتمان تافل زبان نگار

دپارتمان تافل زبان نگار : آزمون تافل از جمله آزمون های زبان انگلیسی می باشد که بسیار معتبر بوده و جهت اثبات مهارت های زبان انگلیسی مورد نیاز افراد می باشد.

آزمون تافل توانایی استفاده و درک زبان انگلیسی در سطح دانشگاهی را بررسی می‌ کند. بیش از ۳۵ میلیون نفر در سراسر جهان آزمون تافل را برای نشان دادن مهارت زبان انگلیسی خود انجام داده‌ اند.

این آزمون، چگونگی ترکیب مهارت های گوش دادن، خواندن، صحبت کردن و نوشتن شرکت کنندگان را برای انجام کارهای دانشگاهی را بررسی می کند.

 آزمون تافل در شرایط زیر مورد استفاده قرار می‌گیرد:

افرادی که برای ادامه تحصیل در یک موسسه آموزش عالی انگلیسی تلاش می کنند.

افرادی که متقاضی بورسیه و گواهینامه های بین المللی می باشد.

زبان آموزانی که می خواهند روند پیشرفت خود را ارزیابی کنند.

دانشجویان و کارمندانی که درخواست ویزا دارند.

برای اینکه بتوانید در آزمون تافل نمره خوبی کسب کنید توصیه می شود از دوره های آموزشی و مربیان متخصص در این زمینه استفاده کنید.

موسسه زبان های خارجی زبان نگار مجری رسمی برگزاری آزمون TOEFL iBT در ایران زیر نظر سازمان سنجش کشور می باشد که دوره های مختلفی را برای آمادگی این آزمون برگزار می کند.

 

ثبت نام کلاس تافل در موسسه زبان های خارجی زبان نگار

زبان نگار، مأموريت خود را ارائه و گسترش دوره های آموزشی کلیه زبان های زنده دنیا برای گروه های سنی مختلف، توليد و انتشار مواد آموزشی، برگزاری آزمون های بين المللی، طراحی و اجرای دوره های تربيت مدرس، ارائه خدمات آموزشی به سازمان ها و مراكز خصوصی و دولتی مبتنی بر استانداردهای روز دنيا و متناسب با نيازهای جامعه تعريف می نمايد.

آموزشگاه زبان نگار با ۱۶ سال سابقه فعالیت در مرکز تهران سعی بر آن کرده تا با فراهم کردن متد و روش مناسب و اساتید با تجربه و کادری مجرب محیطی کاملا متناسب برای آموزش تافل در کوتاه ترین زمان موثرترین راه را فراهم کند. تعامل موثر بین مدیر آموزش و دبیران در این مجموعه همواره موجب شده تا از یک طرف مشکلات احتمالی به طور موثر حل شده و از سوی دیگر از روش جدید و بالقوه برای سیستم آموزشی استفاده شود و تمامی این تلاش ها باعث فراهم ساختن تجربه آموزشی بی نظیر و فراموش نشدنی برای زبان آموزان بوده است.

 

 

دوره های آمادگی آزمون تافل iBT زبان نگار به نحوی برگزار می گردد که با جدیدترین تکنیک های معتبر تست زنی در هر چهار مهارت در کوتاه ترین زمان فرد را برای ازمون و نمره دلخواهش آماده می کند.

موسسه زبان نگار کارگاه هایی را برای مهارت های رایتینگ، لیسنینگ، اسپیکینگ و رایتینگ برگزار می کند. شما می توانید بر اساس نیاز خود به صورت جداگانه در هر یک از این موارد ثبت نام کنید. در این دوره ها تمام مهارت های مورد نیاز تافل به شما آموزش داده می شود.

دپارتمان تافل درمرکز تافل زبان نگار دوره های زیر را برگزار می کند:

  • PRE TOEFL1
  • PRE TOEFL 2
  • TOEFL ROOKIE
  • TOEFL PRO
  • TOEFL EXPERT

دوره تخصصی ۱ PRE TOEFL: این دوره از دوره های تخصصی تافل برای افراد مبتدی برنامه ریزی شده است. گذراندن این دوره برای افرادی که سالها از یادگیری زبان فاصله گرفته اند اجباری است.

طول دوره تخصصی۲ PRE TOEFL : این دوره ، دوره متوسطه آموزش تافل می باشد. افرادی که مبتدی نیستند برای شروع در زبان نگار دوره ی PRE TOEFL را می گذرانند و برای دوره های تخصصی اماده می شوند.

دوره تخصصی TOEFL ROOKIE: اگر هدف شما در شرکت در آزمون تافل کسب نمره ۵۰تا ۸۰ می باشد، شرکت در این دوره را به شما پیشنهاد می کنیم .

دوره تخصصی TOEFL PRO :

افرادی که خواهان نمره تافل ۸۰ تا ۱۰۰ می باشند با سطح Intermediate وارد این دوره تخصصی می شوند.

دوره تخصصی TOEFL EXPERT: افرادی که خواهان نمره بالای ۱۰۰ تافل هستند توصیه می شود از این دوره موسسه زبان نگار استفاده کنند.

این دوره ها مهارت های خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن را در شما تقویت می کند. به علاوه با فرمت سوالات آزمون تافل آشنا خواهید شد و سوالات مشابه را تمرین خواهید تا بتوانید با آمادگی بیشتری در آزمون شرکت کنید.

هزینه کلاس تافل + ثبت نام آنلاین

 

ثبت نام آزمون تافل

برای ثبت نام در آزمون تافل باید از طریق سایت ETS اقدام کنید. شما حداقل هفت روز قبل از آزمون باید هزینه آزمون تافل را پرداخت کنید. اگر ۳ روز قبل از تاریخ مقرر، ثبت نام آزمون تافل را انجام دهید، شما مجبور به پرداخت هزینه اضافی می باشید!

 

 

شما می توانید به راحتی ثبت نام آزمون تافل را از طریق خرید ووچر از موسسه زبان نگار انجام دهید. پس از خرید ووچر از مرکز آزمون زبان نگار، می توانید در سایت ETS ثبت نام نموده روی گزینه ووچر کلیک نمایید و کد ووچر خود را وارد کنید. لازم به ذکر است کد ووچر شما پس از تکمیل فرآیند خرید از طریق وب سایت مجموعه به شما ایمیل خواهد شد.

برای ثبت نام آزمون تافل باید در سایت ETS یک حساب کاربری ایجاد کنید و از طریق وارد کردن کد ووچر مراحل آزمون را تکمیل نمایید.

 

ثبت نام آزمون تافل

خرید ووچر آزمون تافل

همانطور که اشاره نمودیم برای ثبت نام آزمون تافل به کد ووچر نیاز دارید.

ووچر آزمون تافل به شما اجازه می دهد که هزینه آزمون تافل را پرداخت کرده و مجاز به شرکت در آزمون باشید. در واقع ووچر تافل، کدهای ثبت نام منحصر به فردی هستند که به جای کارت اعتباری برای پرداخت هزینه تست TOEFL iBT  به صورت آنلاین یا با تلفن استفاده می ‌شوند. ووچر های ثبت ‌نام فقط برای تست  TOEFL iBT  معتبر هستند. سایت زبان نگار امکانی را برای شما فراهم کرده است که بتوانید ووچر تافل را به صورت آنلاین خریداری کنید. برای خرید نیازی به ثبت نام در سایت زبان نگار نخواهید داشت. بعد از انجام پرداخت اینترنتی در سایت، در ساعات 8 الی 21 با مرکز تماس بگیرید و کد را دریافت کنید.

خرید ووچر TOEFL iBT

در صورتی که تمایل به مشاوره با کارشناسان زبان نگار برای ثبت نام آنلاین و خرید ووچر تافل را دارید، با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۴۳۹۴۲ به گرمی پاسخگوی شما خواهیم بود.

دیگر شماره های مرکز زبان نگار:

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۴

۰۲۱۸۸۹۹۶۰۳۷

۰۲۱۸۸۹۵۶۵۸۲

۰۲۱۸۸۹۹۶۳۹۲