دپارتمان تافل زبان نگار

 

2019 میتونه سال شانس تو باشه

دنبال گرفتن مدرک #تافلی؟
نمیدونی باید به چه جایی اعتماد کنی؟
برای شروع نیاز به برنامه ریزی داری؟
👈 مرکز تافل #زبان_نگار، نماینده #رسمی کمپانی ETS و برگزار کننده رسمی آزمون TOEFL iBT ، پاسخ تمامی سوالات شما رو میده!
زبان نگار امکان استفاده از آخرین آموزشهای آنلاین تافل را هم در ایران فراهم کرده که هر جای ایران که باشی می تونی با تهیه کدها آموزش تخصصی ببینی! و مکمل کلاس هاتون باشه تا موفقیت بیشتری را کسب کنی!

تازه این مرکز کلی محصولات آنلاین اورجینال ETS رو داره که دیگه شمارو از هر چی کلاس تافله راحت میکنه

دو تا محصول آنلاین وجود داره کا اگه توضیحات بیشتر خواستین هم تو سایت تافل نگار و هم‌تو سایت ETS میتونین مطالعه کنید

TOEFL Online Preparation Courseدوره های آنلاین آموزش تافل طراحی شده توسط ETS: دیگه نه نیاز به معلم خوب داری که بهت درس بده یا تمرین هاتو صحیح کنه نه اینکه بخوای از صبح تا شب با کتاب ها، یا تو سایت های مختلف دنبال دو تا نکته یا مطلب جدید بگردی. با خرید این محصول خود ETS برات کلاس میزاره، هم بهت درس میده و هم کلی ازت آزمون میگیره و تصحیح میکنه، همین حالا تو اینترنت درباره اش تحقیق کن.

Criterion online writing evaluation service  قسمت writing همیشه برای خیلیا دردسر بوده با این نرم افزاز که باز هم طراحی شده توسط خود ETS هست، شما نه تنها میتونین همه چیز رو در مورد writing تافل و GRE یاد بگیرین، بلکه ی موتور E-rater همیشه توی سیستمتون هست که هر وقت هر چی بنویسین براتون با rater تصحیح میکنه! نرم افزار دو حالت شش ماهه و یکساله داره!

🔻مرکز تافل #زبان_نگار کجاست؟

▫️
یه مرکز رسمی تافل تو شهر تهرانه، که مثل  Test Center های دیگه آزمون رسمی تافل رو می گیره.
▫️ 
نماینده #انحصاری آزمون آزمایشی TPO هستش. منظور ماهم TPO چینی یا تقلبی نیست، آزمون آزمایشی رسمی کمپانی ETS برای محک زدن دقیق شما قبل از آزمون اصلیه که خود ETS حتی موقع ثبت نام به شما پیشنهاد میکنه . حالا زبان نگار به صورت انحصاری داره آزمون اصلی (نه چینی) TPO رو میگیره.
▫️
یه مرکز تافل کامله که حتی نماینده رسمی آزمون های TOEFL Primary و TOEFL Junior(رده سنی کودک و نوجوان) هم هست، یعنی کارش با تافل از سن 8 سال به بالا هستش، یه مدرسه تافل برای همه رده های سنی.
▫️ 
کارشناس ها و مشاور های قدرتمندی داره ، که با برنامه ریزی دقیق برای شما از سطحی که هستین تا مدرک تافل با توجه به شرایط شما در کوتاهترین زمان برنامه ریزی میکنن.
▫️ 
یه چارت درسی خاص برای تافل داریم که از همون ابتدا زبان آموز با دید تافل براش برنامه ریزی شده تا تو آزمون بتونه خیلی راحت تر باشه.
خلاصه اگر برنامه تافل رو تو ذهنت داری و میخوای با یه کیفیت خوب تو یه مرکز تافل آموزش ببینی میتونی یه سَری به ما بزنی
تلفن: 02143942
آدرس:کارگرشمالی نرسیده به بلوار کوچه عبدی نژاد ساختمان زبان نگار
سایت:www.toeflnegar.com