کلاس های تخصصی مرکز تافل زبان نگـــار

موفقیت در آزمون تافل ثمره تلاش بی وقفه و پشتکار زبان آموز است، اما این انرژی باید هدفمند و با برنامه در مسیر درست صرف شود، از این رو در مرکز آزمون زبان نگار تحت نظارت مدیر دپارتمان تافل و یادگیری توسط بهترین و آزموده ترین اساتید متخصص تافل تعلیم می بینید. زبان نگار تنها مرکز آزمونی است که زبان آموزان را از سطح مبتدی تعلیم می دهد و برای آنها برنامه ریزی می کند.
چارت تافل این مجموعه به دو  قسمت PRE – TOEFL و TOEFL تقسیم میشود، افرادی که در سطح مطلوبی از زبان انگلیسی هستند پس از آزمون تعیین سطح در دوره های  TOEFL و آن دسته از زبان آموزانی که در مراحل دانش آموزی مهارت ها و تقویت زبان خود هستند در دوره های  PRE- TOEFL ثبت نام می شوند، فراموش نکنید که چارت تخصصی مرکز تافل زبان نگار در دوره های تافل از همان ابتدا با زبان آموزان با دید آزمون پیش می رود و با برنامه درسی که به اساتید داده شده باعث می شود مسیر گرفتن این مدرک در آزمون تافل که وابسطه به مهارت در مدت زمان محدود است سهل تر گردد.
برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز آزمون تافل زبان نگــار در ارتباط باشید.

 

* برای ثبت نام در کلاس، ابتدا در سایت عضو شده و یا وارد پنل کاربری خود شوید، سپس برای ثبت نام در کلاس، اینجا را کلیک کنید.