درباره دپارتمان تافل موسسه زبانهای خارجی زبان نگار

دپارتمان آزمون های بین المللی آموزشگاه زبان نگار

مجری رسمی برگزاری آزمون تافل و جی ار ای

نماینده انحصاری برگزارکننده تافل کودک و نوجوان در ایران

نماینده انحصاری آزمونهای آزمایشی تافل در ایران

نماینده انحصاری آزمون TFI فرانسه در ایران

نماینده انحصاری محصولات آموزشی انلاین ETS در ایران

 

دپارتمان امور بین الملل زبان نگار پس از تلاش های مداوم در سال 1395 موفق به اخذ مجوز برگزاری آزمون های تافل و جی ار ای درایران شد، دیری نگذشت که با رایزنی های فراوان و تلاش بی وقفه مسئولین این مجموعه، این مرکز توانست مجوز انحصاری برگزاری آزمون های آزمایشی تافل به صورت رسمی TOEFL Practice Online یا همان T.P.O  را از ETS دریافت کند.

پس از گذشت مدتی کوتاه این مجموعه بار دیگر موفق به کسب دستاوردی بزرگ  شد .  این مرکز نماینده انحصاری تمامی آزمونهای  ETS GLOBAL  در ایران شد. (نماینده انحصاری برگزاری ازمون های رسمی تافل کودکان و نوجوانان (TOEFL Primary – TOEFL Junior)، نماینده انحصاری TOEFL ITP ،  نماینده انحصاری آزمون TFI فرانسه )

در تابستان 97دپارتمان ازمونهای بین المللی زبان نگار نماینده انحصاری محصولات جدید اموزشی  از کمپانی ETS  شد .

این محصولات TOEFL iBT Online Prep Course وCriterion Online Writing Evaluation Service می باشند.

راز موفقیت زبان نگار همدلی و همراهی توام با کوشش و روحیه ای خستگی ناپذیر است. این مرکز همواره سعی بر آن داشته با خلاقیت و نوآوری روش های نوینی از آموزش را به دانش پژوهان ارائه دهد.در زبان نگار با معنای جدیدی از آموزش روبرو می شوید. زبان نگار جایی است که با روش های جدید به شما زبان را به راحتی آموزش میدهد و در نهایت با اموزش استاندارد و اصولی شما را برای یک موفقیت بزرگ در هر آزمونی که بخواهید آماده می کند.

زبان نگار یک مرکز آزمون های بین المللی است که با یک اعتبار جهانی همواره به فکر پیشرفت و خدمت است.