مرکز تافل زبان نگار

عنوان سایت

مرکز تافل زبان نگار


  • اینستاگرام مرکز تافل
  • تلگرام مرکز تافل
  • آپارات مرکز تافل

کلاس انلاین تافل

  • تاریخ انتشار : 06/12/1397

                                       

مرکز زبانهای خارجی زبان نگار

(مجری رسمی برگزاری آزمون TOEFL IBT- GRE  مورد تایید سازمان سنجش)

ایجاد فرصت برابر شعار نیست؛ آموزش آنلاین تافل برای مبتدی ها در هر نقطه از ایران

یکی از دغدغه های زبان آموزان، همواره دسترسی به آموزش دوره های تافل بوده است. این سنجش که تعیین کننده سطح علمی زبان آموزان است، بعلت محدودیتهای موجود، تبدیل به موفقیتی دست نیافتنی شده است.

اما موسسه زبان نگار، به همت مدیران و دست اندرکاران خود توانسته با ارائه دوره های تخصصی آموزش، سنجش و آزمون تافل، این رویا را تبدیل به واقعیت نماید.

یکی از دستاوردهای این الگوی آموزشی، امکان دریافت همه این خدمات بصورت آنلاین، و دسترسی زبان آموزان به این فرصت در دورترین نقاط کشور است.

از ویژگی های منحصر به فرد آموزش آنلاین تافل این است که مطالعه مستقل بدون معلم برای دوره های تافل را برای دواطلبان ممکن می‌سازد. این دوره ها داوطلب را برای آزمونهای بین المللی مخصوصا TOEFL آماده می‌کند و با توجه به روشهای ویژه ای که برای تدریس دارد می تواند به عنوان یک شیوه یادگیری تلفیقی باشد. تمرین ها و نمونه سوالات توسط e-rater تصحیح می گردد. همچنین داوطلبان مطابق با سرعت دلخواه خود مطالعه را پیش می‌برند و می‌توانند دروس و تمرین‌ها را مجدداً دوره کنند.

دوره آموزش آنلاین تافل در پلت فرم Myelt ارائه می‌شود. این مدل به داوطلب امکان ردیابی و پیگیری کلیه دروس و تمرین‌ها، از ابتدا تا انتها را می‌دهد و نقطه قوت آن این است که  از سیستم نمره‌دهی اتوماتیک بدون دخالت انسان و فناوری تشخیص صدا برخوردار است. دوره آموزش آنلاین امکان خودآزمایی را به زبان آموزان می‌دهد. این دوره دارای تاریخچه نمره‌دهی پویا می‌باشد. به طوری که کلیه نمرات ذخیره و قابل بازیابی هستند.

آموزش آنلاین تافل شامل هر 4 مهارت خواندن، که شامل 20 تا 24 ساعت محتوای آموزشی، یک امتحان تشخیصی، شامل 8 درس و یک امتحان نهایی برای ارزیابی روند پیشرفت داوطلب میباشد. همچنین در قسمت مهارت شنیداری،14-18ساعت محتوای آموزشی، یک امتحان تشخیصی، شامل 6 درس، یک آزمون نهایی برای ارزیابی روند پیشرفت داوطلب است. قسمت گفتاری نیز شامل 20-22ساعت محتوای آموزشی، یک آزمون تشخیصی، شامل10 درس (دارای یک بخش تلفظ گسترده و جامع) و یک آزمون نهایی برای ارزیابی روند پیشرفت داوطلب است. بخش نوشتن که عمدتا داوطلبان در آن نقطه ضعف دارند شامل12-16ساعت محتوای آموزشی، یک آزمون تشخیصی، شامل 8 درس و یک آزمون نهایی برای ارزیابی روند پیشرفت داوطلب است.

محصولات آموزش ETS، با خرید یک کد از مرکزتافل زبان نگار بصورت یک کلاس آنلاین در اختیار زبان آموز قرار میگیرد و این امکان را فراهم می آورد که در هر زبان آموز در هر ساعتی از شبانه روز و در هر نقطه ای که باشد بتواند به کلاس تافل خود دسترسی داشته باشد.

این دوره ها و آزمونهای پیشنهادیETS  که شرط لازم برای موفقیت در آزمون تافل است شامل:

  • آزمون آزمایشی اصلی تافل: باخرید ووچر آزمون آزمایشی در سایت ETS به صورت انلاین آزمون داوطلب صورت می گیرد. برای مشابه آزمون اصلی نیاز به ساخت اکانت در ETS است .
  • آموزش مجازی و انلاین تافل: باخرید کد T.O.P.C آنلاین آموزش تخصصی تافل در اختیار داوطلب قرار میگیرد
  • آموزش مجازی و آنلاین رایتینگ: باخرید کد، آنلاین آموزش تخصصی رایتینگ در اختیار داوطلب قرار میگیرد.

شما میتوانید با مراجعه به سایت تافل زبان نگار و ثبت نام در دوره ها، همین حالا موفقیت خود را در آزمون تافل تجربه کنید.

برای مشاهده عکس ها، بر روی آن کلیک نمایید

مرکز تافل زبان نگار

درباره زبان نگار

دپارتمان آزمون های بین المللی آموزشگاه زبان نگار پس از تلاش های مداوم در سال 1395 موفق به اخذ مجوز برگزاری آزمون های تافل شد، دیری نگذشت که با رایزنی های فراوان و تلاش بی وقفه مسئولین این مجموعه، این مرکز توانست مجوز انحصاری برگزاری آزمون های رسمی TOEFL Practice Online یا همان T.P.O از ETS دریافت کند. پس از گذشت مدتی کوتاه این مجموعه بار دیگر موفق به کسب دستاوردی بزرگ آن هم برای اولین بار به عنوان نماینده انحصاری برگزاری ازمون های رسمی تافل کودکان و نوجوانان (TOEFL Primary – TOEFL Junior) در ایران شد و سرانجام در آبان 1396 مجوز رسمی برگزاری آزمون های GRE را اخذ نمود، راز موفقیت زبان نگار همدلی و همراهی توام با کوشش و روحیه ای خستگی ناپذیر است.