مرکز تافل زبان نگار

عنوان سایت

مرکز تافل زبان نگار


  • اینستاگرام مرکز تافل
  • تلگرام مرکز تافل
  • آپارات مرکز تافل

کلاس تافل در زبان نگار

  • تاریخ انتشار : 06/12/1397

 

 

تافل فقط آزمون نیست،

آموزش از مبتدی تا پیشرفته در مرکز تخصصی زبان نگار

بسیاری از زبان آموزان برای تکمیل تلاشهای خود در آموزش زبان انگلیسی و حضور در جوامع بین المللی و تحصیلات تکمیلی در سایر کشورها باید در آزمونهای تافل شرکت و حدنصاب نمره قبولی را کسب کنند. همین امر باعث شده که زبان آموزان تافل را به عنوان سدی در مسیر موفقیت خود بدانند.

درواقع یکی از علتهای این تصور، عدم همراهی موسسات آموزشی با زبان آموزان مبتدی است و زبان آموز باید به اصطلاح در سطح Intermediate باشد.

در این میان یکی از موسسات آموزش زبان که توانسته نمایندگی انحصاری  محصولات ETS در ایران باشد در آموزش زبان قدم فراتر گذاشته و علاقمندان را از سطح مبتدی همراهی میکند.

موسسه آموزش زبان نگار به صورت دوره های حضوری، دوره های آنلاین و نیز دوره هایی از پایه تا سطح پیشرفته برای آمادگی در آزمون تافل خدمات خود را ارائه میکند.

برنامه های ویژه دپارتمان تافل زبان نگار، بعنوان برگزارکننده آزمون هاي بين المللي، برای متقاضیان آزمون تافل  شامل خدمات کلاس های تخصصی حضوری و آنلاین و آزمون آزمایشی اصلی تافل و کارگاه تخصصی تافل میباشد. دوره های speaking تخصصی و  writing تخصصی نیز در این چارت خدمات آموزشی آمده است.

انواع آزمون تافل TOEFL IBT، TOEFL ITP تافل کاغذی، TOEFL JUNIOR ویژه رده سنی نوجوان، TOEFL PRIMARY ویژه کودکان همگی در مرکز آموزش تافل موسسه زبان نگار برگزار میگردد.

زبان آموزان با شرکت در آزمونهای آزمايشي اصلی زبان نگار میتوانند با امادگی بیشتری در کلاسها شرکت کنند و با ارزیابی کارنامه تحلیلی که در اختیارشان قرار میگیرد نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی نموده و با آمادگی صددرصدی در آزمون اصلی شرکت نمایند.

از دیگر خدمات موسسه زبان نگار در آزمون تافل، ثبت نام این آزمون در مرکز تافل زبان نگار است. زبان آموزان میتوانند می توانند به راحتی ثبت نام آزمون تافل را از طریق خرید ووچر از موسسه زبان نگار انجام دهند.

تمامی مراحل ثبت نام در بخش "ثبت نام آزمون تافل" بصورت تصویری در اختیار زبان آموزان قرار گرفته است. علاوه بر این کارشناسان آزمون تافل در این موسسه بصورت آنلاین و تلفنی پاسخگوی سوالات داوطلبان آزمون تافل هستند.

 

برای مشاهده عکس ها، بر روی آن کلیک نمایید

مرکز تافل زبان نگار

درباره زبان نگار

دپارتمان آزمون های بین المللی آموزشگاه زبان نگار پس از تلاش های مداوم در سال 1395 موفق به اخذ مجوز برگزاری آزمون های تافل شد، دیری نگذشت که با رایزنی های فراوان و تلاش بی وقفه مسئولین این مجموعه، این مرکز توانست مجوز انحصاری برگزاری آزمون های رسمی TOEFL Practice Online یا همان T.P.O از ETS دریافت کند. پس از گذشت مدتی کوتاه این مجموعه بار دیگر موفق به کسب دستاوردی بزرگ آن هم برای اولین بار به عنوان نماینده انحصاری برگزاری ازمون های رسمی تافل کودکان و نوجوانان (TOEFL Primary – TOEFL Junior) در ایران شد و سرانجام در آبان 1396 مجوز رسمی برگزاری آزمون های GRE را اخذ نمود، راز موفقیت زبان نگار همدلی و همراهی توام با کوشش و روحیه ای خستگی ناپذیر است.