مرکز تافل زبان نگار

عنوان سایت

مرکز تافل زبان نگار


  • اینستاگرام مرکز تافل
  • تلگرام مرکز تافل
  • آپارات مرکز تافل

تافل TOEIC

  • تاریخ انتشار : 10/11/1397

"ورود به کسب و کارهای جهانی با کسب رتبه در آزمون TOEIC"

به زودی آزمون بین المللی TOEFL TOEIC به ایران خواهد رسید.

یکی از دغدغه های متقاضیان شرکت در جلسات مصاحبه کاری در ایران و خارج از مرزها (علی الخصوص افرادی که صرفا جهت کار تصمیم به مهاجرت گرفته اند) همواره دسترسی به مدرک معتبر زبان انگلیسی بوده تا بتوانند توانایی های خود را دررزومه هایشان ارتقا دهند. ازطرفی برای شرکت در آزمونهای IELTS ,TOEFL هزینه بالا و شرکت در کلاسهای تخصصی امری زمان بر و پرهزینه است .بنا به دلایل بالا و درجهت پیشرفت دانش پژوهان گرامی مرکز تافل زبان نگار برای شما ایرانی عزیز امکان شرکت و ثبت نام در دوره های TOEFL TOEIC را فراهم خواهد کرد.

وکلا، مهندسین و تمامی عزیزانی که مدرک زبان در رزومه کاری شان تاثیرگذار است و قصد مهاجرت برای کار در خارج از کشور را دارند. می توانند با شرکت در این آزمون و کسب مدرک از بابت مدرک زبان خیالشان راحت شود.

اغلب زبان آموزان با نام آزمون تافل آشنایی دارند. این آزمون میزان مهارت زبان آموز را برای ادامه تحصیل در دانشگاههای دنیا محک میزند.اما آنچه امروزه برای استخدام در کمپانیها و سازمانها در دنیا ملاک و معیار تسلط بر زبان انگلیسی است کسب رتبه در آزمون استاندارد TOEIC است. آزمون TOEIC  مخفف عبارت "آزمون زبان انگلیسی برای ارتباطات بین المللی" است و درواقع آزمون استانداردی است که توسط ETS برگزار میگردد و رتبه بندی آن، این فرصت را برای کمپانیها و سازمانها فراهم میسازد تا بتوانند برای استخدام نیروی انسانی مورد نظر خود انتخاب دقیقتری داشته باشند.

بسیاری از کمپانیها، سازمان ها و شرکت های تجاری در کشورهای اروپایی و آمریکایی برای استخدامهای خود بر نمرات این آزمون تاکید دارند. سالانه بیش از 4میلیون نفر، برای کسب رتبه مهارت زبان خود در این آزمون شرکت میکنند.

 نکته ای که باید توسط زبان آموزان و متقاضیان تحصیل و کار در خارج از کشور، مورد توجه قرار بگیرد این است که به تفاوتهای  دو آزمون TOEFL IBT-TOEICبطور جدی توجه داشته باشند.

 تافل مخفف عبارت "آزمون زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی" (Test of English as a Foreign Language) می باشد.

یک نمره بالا در آزمون TOEFL بیانگر میزان تسلط زبان آموز به زبان انگلیسی و توانایی لازم برای تکمیل تحصیلات عالی در دانشگاه های خارجی است. نتیجه این آزمون و رتبه ای که در آن کسب میشود  عمدتا توسط دانشگاه ها و موسسات دانشگاهی برای تعیین مهارت دانشجویان متقاضی تحصیل در دوره های تحصیلات تکمیلی مورد استفاده قرار می گیرد. آزمونهای TOEIC و TOEFL هردو توسط ETSبرگزار میگردد اما نتایج حاصل از آن در دو بخش متفاوت مورد استفاده قرار میگیرد.

تافل به طورمتداول توسط موسسات آموزشی، در راستای تعیین توانایی های خواندن و نوشتن دانش آموزانی که خواهان تحصیلات بالاتر هستند، مورد استفاده قرار می گیرد. اما TOEIC توسط سازمان ها و شرکت های تجاری دولت در راستای محک زدن مهارت های ارتباطی کارکنان بالقوه در محل کار، استفاده می شود.

ماهیت TOEIC بیشتر ثابت و بدون اعمال نظر شخصی شرکت کنندگان است، در صورتی که TOEFL وابسته به طرز تفکر شخص شرکت کننده می باشد.

در TOEFL طیف وسیع تری از مهارت ها نسبت به TOEIC ارزیابی می شود.

– TOEFL بیشتر یک آزمون علمی است در حالی که TOEIC بیشتر یک آزمون شغلی به حساب می رود.

نمرات TOEFL و TOEIC را نمی توان به طور مستقیم مقایسه کرد زیرا که هر کدام از آنها توانایی های متفاوتی را ارزیابی می کنند.

– TOEFL به مدت ۴٫۵ ساعت برگزار می شود و در آن مهارت های خواندن، نوشتن، صحبت کردن، و گوش دادن مورد ارزیابی قرار می گیرند، در حالی که آزمون TOEIC 2.5 ساعت طول می کشد.

نمرات در TOEFL در مقیاس ۰-۱۲۰ ارائه می شوند ، در حالی که نمرات در TOEIC در مقیاس ۱۰۰-۴۵۰ بیان می شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید. 

 

برای مشاهده عکس ها، بر روی آن کلیک نمایید

مرکز تافل زبان نگار

درباره زبان نگار

دپارتمان آزمون های بین المللی آموزشگاه زبان نگار پس از تلاش های مداوم در سال 1395 موفق به اخذ مجوز برگزاری آزمون های تافل شد، دیری نگذشت که با رایزنی های فراوان و تلاش بی وقفه مسئولین این مجموعه، این مرکز توانست مجوز انحصاری برگزاری آزمون های رسمی TOEFL Practice Online یا همان T.P.O از ETS دریافت کند. پس از گذشت مدتی کوتاه این مجموعه بار دیگر موفق به کسب دستاوردی بزرگ آن هم برای اولین بار به عنوان نماینده انحصاری برگزاری ازمون های رسمی تافل کودکان و نوجوانان (TOEFL Primary – TOEFL Junior) در ایران شد و سرانجام در آبان 1396 مجوز رسمی برگزاری آزمون های GRE را اخذ نمود، راز موفقیت زبان نگار همدلی و همراهی توام با کوشش و روحیه ای خستگی ناپذیر است.